Sprawdź najnowsze trendy!

bluzki puszyste

Bluzki dla puszystych

Masz trochę nadmiernych kilogramów, jednak nie chcesz rezygnować z noszenia ładnych ubrań? Możesz je zakupić właśnie u nas. W obszernym asortymencie dostępne są między innymi bluzki dla puszystych.

W jaki sposób wybrać odpowiednią bluzkę? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rozmiar. W naszym sklepie dostępne są bluzki w dużych rozmiarach, dlatego nie musisz wciskać się w odzież o dwa rozmiary za małą. Ważną rolę odgrywa również krój. Jak wiadomo, niektóre fasony ukrywają nadmierne kilogramy, natomiast inne sprawiają, że sylwetka wydaje się jeszcze tęższa. Oczywiście, wiele zależy od typu sylwetki. Kobiety, które mają masywne ramiona, powinny unikać bluzek na ramiączkach lub bez rękawów. Lepszą propozycją na lato jest bluzka z krótkim rękawem.

bluzka size plusWarto zwrócić uwagę na fason określany jako nietoperz. Kolejną ciekawą propozycją są tuniki. To długie bluzki, które ukryją takie niedoskonałości jak wystający brzuch albo szerokie biodra. Tuniki bardzo dobrze komponują się zarówno z legginsami, jak i ze spodniami. Wybierając bluzkę warto zwrócić uwagę również na kolorystykę. Jeżeli chcesz podkreślić górną część sylwetki, ponieważ nadmiar tkanki tłuszczowej jest widoczny przede wszystkim na biodrach i udach, to wybierz żywe kolory i duże wzory.

Wybierając bluzkę warto pomyśleć również o tym, z czym będzie się ją nosiło. Ostateczny efekt uzależniony jest bowiem od dobrego dopasowania wszystkich elementów stylizacji. U nas bez trudu znajdziesz bluzki pasujące do różnych spódnic oraz spodni.