XLki

spodnie size plus

Spodnie dla puszystych

Osoby puszyste często mają trudności z dobraniem idealnych dla siebie ubrań. Szczególny problem sprawia im wybór spodni. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji dla osób, które noszą większe rozmiary.

modne size plus

Ponadczasowe oraz oryginalne ubrania dla puszystych

Panuje błędne przekonanie, że puszyste kobiety powinny zakrywać się ubraniami, skrywać pod płaszczykiem ciemnych barw, luźnych fasonów i workowatych ubrań. Tymczasem jest całkowicie odwrotnie! Panie noszące większe rozmiary, znając kilka sztuczek, mają ogromne możliwości, by zaprezentować się bardzo kobieco, a co więcej – poczuć się szczupłą.

sukienka size plus

Modne i wyszczuplające sukienki dla puszystych

Elegancja, piękny i czarujący wygląd – sukienki już od wieków stanowią atrybut kobiecości oraz podkreślają damskie kształty. Kluczem jest dobór odpowiedniego fasonu, który uwypukli atuty i ukryje zbędne krągłości. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę wyszczuplających kreacji dla pań w rozmiarze XXL, które pozwolą poczuć się zmysłowo, oryginalnie oraz modnie[…]

bluzki puszyste

Bluzki dla puszystych

Masz trochę nadmiernych kilogramów, jednak nie chcesz rezygnować z noszenia ładnych ubrań? Możesz je zakupić właśnie u nas. W obszernym asortymencie dostępne są między innymi bluzki dla puszystych.

sukienka1

Jak się ubrać, aby ukryć brzuch?

Wyobraź sobie, że znajdujesz idealną wręcz dla ciebie sukienkę czy bluzkę, o której zawsze marzyłaś. Zakładasz ją i widzisz to – odstający brzuch. Brzmi znajomo? Wystający brzuszek to zmora wielu kobiet. Nie musisz się tego wstydzić. Parzez dobry wybór ubrań możesz zamaskować tę wadę lub skutecznie odwrócić od niej uwagę.[…]