Sprawdź najnowsze trendy!

garsonki

Garsonki ciążowe

Bez wątpienia ciąża to jeden z najpiękniejszych i najwspanialszych okresów w życiu kobiety. Obserwujemy, jak zmienia się nasze ciało, wciąż powiększa się brzuszek a w nim rośnie nowe życie. Ciąża zmienia kobiece kształty, a przez to zwykłe ubrania po I trymestrze zazwyczaj nie pasują i są za małe. Po to powstały ubrania ciążowe – aby wszystkim przyszłym mamom było wygodnie, a ich brzuszek miał zapewnioną ochronę. Każda kobieta chce pięknie wyglądać, nawet w ciąży. Kiedy brzuszek staje się coraz większy, ładny i elegancki ubiór może stać się wyzwaniem. Jednak bez obaw – u nas w sklepie znajdziesz mnóstwo wizytowych strojów, takich jak garsonki ciążowe. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych mam.

Dobrze dobrana garsonka ciążowa może być nie tylko wygodna, ale również modna i elegancka. Garsonki ciążowe tak naprawdę mają różne fasony, jednak najpopularniejszy jest model zwany bombką. W miejscu, gdzie znajduje się wciąż rosnący brzuszek pozostawiono dużo miejsca, dzięki czemu ubranie tak naprawdę dostosowuje się do kobiecego ciała. To gwarancja komfortu i wygody. Jednocześnie taka garsonka nie jest za szeroka – materiał delikatnie otacza brzuszek i nie opina go nadmiernie. Nawet bardzo duży ciążowy brzuszek może się zmieścić w tego typu garsonce bez żadnych problemów czy uciskania. W naszej ofercie znajduje się wiele garsonek-bombek, dlatego jesteśmy pewni, że przyszłe mamy znajdą tu coś dla siebie. Garsonki ciążowe bombki są również niezwykle modne i dodają uroku. To pozwala każdej przyszłej mamie odzyskać pewność siebie – ciąża nie oznacza, że musisz rezygnować z podążania za najnowszymi trendami.

sukienka xxlInny rodzaj garsonki, który także znajduje się w naszej ofercie, to model uszyty na wzór męskiej marynarki. Takie garsonki ciążowe są nieco większe, mają klasyczny krój i prostą formę. W okolicy brzucha garsonka jest nieco rozszerzana po to, aby mógł się zmieścić nawet bardzo duży już brzuszek. Dzięki temu garsonką tego typu można cieszyć się przez całą ciążę, a nie tylko 2-3 tygodnie, co spowoduje, że założysz swoją piękną garsonkę wiele razy.

Bardzo często mamy wybierają też garsonki ciążowe tzw. „niedopinki”. To garsonki, których nie zapina się na brzuchu, służą bardziej jako okrycie pleców i ramion. To najlepsze rozwiązanie dla kobiet stawiających na pierwszym miejscu wygodę i komfort – taka „niedopinka” zapewnia nieograniczoną swobodę ruchów. W naszym sklepie znajduje się mnóstwo fasonów garsonek ciążowych, ale to do ciebie należy wybór.

Zapisz