Sprawdź najnowsze trendy!

kurtka ciazowa

Kurtki ciążowe

Jesienne i zimowe miesiące często są naprawdę chłodne w naszym kraju, ze względu na panujący klimat. O ile zwykle nie mamy problemów z kupieniem ciepłego okrycia wierzchniego, o tyle mamom może to sprawić wiele kłopotów. Kurtki ciążowe muszą być naprawdę wyjątkowe – najważniejsza jest oczywiście ochrona powiększającego się brzuszka. Taka kurtka musi być bardzo wygodna, aby w żaden sposób nie ograniczała ruchów. Dobrze byłoby też, gdyby kurtka wyglądała modnie, aby mama nie czuła się jakby chodziła w bezkształtnym worku. Jak widzisz, znamy potrzeby przyszłych mam – dlatego też do naszej oferty włączyliśmy piękne kurtki ciążowe. Wszystko po to, aby zapewnić każdej przyszłej mamie zadowolenie ze swojego wyglądu, nawet podczas kilkunastostopniowych mrozów i szarych, deszczowych dni.

Często zdarza się, że kobiety w ciąży przy zakupie kurtki wybierają modele standardowe, ale o rozmiar większe. Nie popełniaj jednak tego błędu – taka kurtka jedynie cię pogrubi, ponieważ w wielu miejscach będzie zbyt szeroka. Taka zwykła kurtka nie podkreśla też ciążowego brzuszka, a właśnie o to chodzi w ubraniach ciążowych. Poprzez swój ubiór podkreślasz nie tylko swój wygląd, ale i szczęście z powodu przyjścia na świat nowego członka rodziny. Choć ubrania ciążowe mogą zaskoczyć ceną, są tego warte. Odpowiednio dobrana kurtka posłuży ci nie tylko przez cały okres ciąży, ale także i po porodzie.

kurtkaJaką kurtkę ciążową wybrać?

Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz utrzymanie ciepła, powinnaś wybrać kurtkę puchową. Takie kurtki ciążowe są niezwykle popularne. Przyszłe mamy doceniają ten model za wygodę noszenia i uniwersalność – tak naprawdę puchowa kurtka może być odpowiednia przez cały rok. Także i w naszej ofercie uwzględniliśmy ten rodzaj kurtek. Pamiętaj jednak, aby wybrać rozmiar, jaki nosiłaś przed ciążą, dzięki czemu będzie na tobie leżeć idealnie. Nie ma potrzeby, aby kupować kurtkę o rozmiar większą – w naszych kurtkach zastosowaliśmy specjalne rozwiązania, dzięki którym twój rosnący ciążowy brzuszek na pewno będzie się mieścił. Ciążowe kurtki puchowe muszą mieć odpowiednią długość, która nie może się skracać pod wpływem coraz większego brzuszka.

Jeśli nie lubisz puchowych kurtek i źle się w nich czujesz, powinnaś zdecydować się na długi, ciepły trencz. Płaszczyki wyglądają bardzo elegancko, dzięki czemu będzie to odpowiednia opcja na każdą okazję. Uniwersalny płaszczyk powinien być w ciemnym kolorze, przez co można go dopasować do wielu stylizacji, ale to do ciebie należy wybór.