Sprawdź najnowsze trendy!

moda ciezarne

Odzież dla kobiet ciężarnych

Kobiety, które zdecydowały się na powiększenie rodziny, muszą na jakiś czas wymienić swoją garderobę. Potrzebna jest odzież, która zmieści ciążowy brzuch. Oczywiście, ubrania dla przyszłej mamy powinny być także ładne, ponieważ strój ma istotny wpływ na samopoczucie kobiety.

Na jakie ubrania podczas ciąży warto zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim na sukienki. To bardzo kobiecy strój, który zapewnia kobietom ciężarnym wygodę oraz bezpieczeństwo. Minęły czasy, kiedy kobiety starały się zamaskować swój ciążowy brzuch, zakładając szerokie, workowate sukienki. Aktualnie przyszłe mamy starają się podkreślić zalety swojej sylwetki. Bardzo popularne są ciążowe sukienki, kończące się przed kolanem. To idealna propozycja dla wszystkich pań, które mogą pochwalić się szczupłymi nogami.

ciezarnaPrzyszłe mamy chętnie zakładają także sukienki empire, odcinane pod biustem. Kobiety, które mają duży biust, często decydują się na wybór sukienek z głębokim dekoltem. Na uwagę zasługują również spodnie, które zostały zaprojektowane z myślą o ciężarnych. Dzięki odpowiedniemu krojowi zarówno mama, jak i jej dziecko mają zapewnione pełne bezpieczeństwo. Kobietom oczekującym dziecka można polecić także tuniki oraz swetry, takie jak kardigany. Te ostatnie przydadzą się przede wszystkim podczas jesiennych i zimowych dni.

W trakcie ciąży nie można zapominać o ładnych dodatkach. Oryginalna biżuteria, eleganckie torebki, szale i apaszki to przedmioty, których z pewnością nie powinno zabraknąć żadnej przyszłej mamie.