Sprawdź najnowsze trendy!

spodnie size plus

Spodnie dla puszystych

Osoby puszyste często mają trudności z dobraniem idealnych dla siebie ubrań. Szczególny problem sprawia im wybór spodni. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji dla osób, które noszą większe rozmiary.

Jakie spodnie pozwolą na ukrycie nadmiernych kilogramów? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie.

Z pewnością należy wziąć pod uwagę indywidualne cechy sylwetki. Jeżeli masz masywne uda, ale w miarę szczupłą talię, to możesz wybrać spodnie z wysokim stanem. Ten krój podkreśla talię i sprawia, że to właśnie na niej skupia się uwaga. W optycznym wyszczupleniu masywnych nóg pomogą spodnie z kantem, które wbrew pozorom sprawdzają się nie tylko podczas eleganckich wyjść oraz w pracy.

spodnieW naszym sklepie znajdziesz spodnie w kant, które doskonale pasują na różne okazje. Jednak według specjalistów najlepszym wyborem są spodnie dzwony. To właśnie one doskonale wyszczuplają i wydłużają nogi, dlatego sylwetka wydaje się szczuplejsza. Ważną rolę odgrywa długość spodni. Osoby puszyste nie powinny nosić spodni sięgających tuż za kolano, a także rybaczek i spodni 7/8. Lepiej zatem postawić na długie spodnie. W przypadku masywnych nóg lepiej unikać wzorzystych spodni. Na takie możesz sobie pozwolić wtedy, gdy masz problem z otyłością brzuszną, natomiast twoje nogi są szczupłe.

Ważne jest to, aby wybrać spodnie w odpowiednim dla siebie rozmiarze. To nieprawda, że odzież o rozmiar większa skutecznie ukrywa nadmierne kilogramy. Oczywiście, spodnie nie powinny także być zbyt małe, ponieważ miałoby to negatywny wpływ na twój komfort.